Энергосберегающий стеклопакет

Головне завдання сучасного пластикового вікна пвх – зберегти якнайбільше тепла. Але, на жаль, згідно з останніми дослідженнями, більшість вікон не відповідає енергозберігаючим стандартам.
 
Відповідно до ДБН В.2.6-31:2006 (Державних будівельних норм) - мінімально допустимим значенням опору теплопередачі для вікон та дверей житлових та громадських будівель у температурній зоні Дніпропетровської області є показник: 0,75 м2*КВт. Відповідно однокамерний або двокамерний склопакет 24мм встановлювати в житлові приміщення НЕ МОЖНА!
 
конструкція склопакета
 
Однокамерний склопакет з енергозберігаючим склом майже в 2 рази, а двокамерний енергозберігаючий - в 1,5 рази "тепліше", ніж склопакети-аналоги зі "звичайним" склом!
 
Простими словами ці цифри можна так:
 
Наприклад, при зовнішній температурі мінус 26 градусів і температурі в приміщенні плюс 20 температура на поверхні скла всередині приміщення буде у звичайного склопакета +5, склопакета з К-склом +11, а склопакета з i-склом +14. При відносній вологості 55% (норма для житлових приміщень) точка роси знаходиться на рівні +10 градусів, відповідно на енергозберігаючий склопакет при нормальній вологості не випадає конденсат! Такі вікна не "потіють"!
 
Енергозберігаюче i-скло проводиться "м'яким" методом, і тому проблем з прозорістю не виникає. Оцінка нейтральності за шкалою від 0 (чорне) до 100 (нейтральне) показує, що склопакет зі звичайного скла має цей коефіцієнт на рівні 99, а з i-склом – близько 98, тобто практично склопакети невідмінні, при цьому i-скло має покращені показники теплозахисту.
 
 
 
Як працює I-скло?
Вікно з одним склом більше віддаватиме тепла з кімнати, ніж вікно з двома стеклами. Зробивши внутрішнє скло, «дзеркальним», що відбиває тепло, ми отримаємо "вікно-термос", яке не випускатиме тепло з кімнати. Різниця між термосом та вікном лише в тому, що вікно на відміну від термоса залишається прозорим і пропускає лише світло, а тепло затримує.
 
Вирішити це завдання допомогли тонкі срібні покриття (Ag) – прозорі та майже невидимі для людського ока. Через скло з таким «срібним дзеркалом» проходить у достатній кількості світло, але не проходить тепло і таке скло називають «тепловим дзеркалом», тепловідбивним, селективним, низькоемісійним (англійська назва - Low E), І-склом або енергозберігаючим склом.
 
Якщо прийняти за 100% тепло, що йде через вікно з одним склом, то через вікно з двома склом тепла піде вдвічі менше. Вікно з енергозберігаючим склом пропускає через себе тепла в 3-9 разів менше, ніж вікно з одним склом.
 
Більше комфорту та затишку.
 
 
Теплі періоди року з середніми температурами, що постійно зростають, доводять, що поряд з теплозахисними властивостями скла, все більше значення має захист від літньої спеки. Наповнені сонцем приміщення сильно нагріваються, причому вартість охолодження приміщень до сприятливої температури перевищує витрати на його опалення в холодний період. Саме в цьому випадку виняткові властивості склопакетів з енергозберігаючим склом знаходять своє найкраще застосування.
 
Енергозберігаюче скло, на відміну від звичайного скла, має покриття срібла на своїй поверхні. Шар срібла настільки тонкий, що не перешкоджає сонячному променю. Він на 100% захищає приміщення від інфрачервоного випромінювання. Взимку енергозберігаючий склопакет відштовхує тепло з боку приміщення, а влітку – з боку вулиці. Таким чином, енергозберігаючий склопакет підтримує тепловий баланс, що забезпечує тепло взимку та прохолоду влітку, - це зменшує Ваші витрати на використання обігрівачів та кондиціонерів.
 
Основні переваги пластикових вікон з енергозберігаючим склопакетом:
Взимку енергозберігаючий склопакет не випускає тепло назовні. Зниження тепловтрат у приміщенні. Економія витрат за опалення приміщення.
 
 
 
Влітку енергозберігаюче покриття відштовхує тепло з боку вулиці. Збереження прохолоди у приміщенні влітку. Економія витрат на кондиціювання.
 
 
 
Вікна з енергозберігаючим склом не "плачуть" будь-які морози, т.к. температура енергозберігаючого скла не опускається нижче за "точку роси".
 
 
 
Однокамерний склопакет з енергозберігаючим склом в 1,5 рази легший за звичайний двокамерний. Зниження ваги конструкції, збільшення терміну служби фурнітури.
 
 
 
Крім того, енергозберігаючий склопакет захистить людей та тварин від шкідливих ультрафіолетових та інфрачервоних випромінювань та захистить предмети у приміщенні від знебарвлення.
 
 
 
Комфорт як новий стандарт.
 
Природний і здоровий клімат у приміщенні є важливою складовою високої якості життя. Маючи особливо високу світлопропускну здатність, порівнянну зі звичайним склінням, і будучи нейтральним за кольором як на просвіт, так і на відображення, енергозберігаючий склопакет з "І-склом" дозволяє досягти вищого рівня комфорту, причому не тільки в похмурі зимові дні. Всі кольори зберігають свою я